НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей ###

Стад де Франс (Париж)
Головний арбітр – Стефан Лануа
Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей - изображение 1"Ліон" – ПСЖ 1:2Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей - изображение 2
Голи: Александр Лаказетт 56 - Едінсон Кавані 4, Едінсон Кавані 32

"Ліон": Антоні Лопеш, Мамаду Дабо, Мілан Бішевац, Анрі Бедімо (Бакарі Коне 90), Самуель Юмтіті, Стід Мальбранк (Набіль Фекір 68), Арнольд Мвуемба (Джіммі Бріан 54), Максім Гоналон, Корентін Толіссо, Бафетімбі Гоміс, Александр Лаказетт

ПСЖ: Ніколя Дюше, Крістоф Жалле, Алекс, Максвелл, Тьяго Сілва, Блез Матюіді, Тьяго Мотта, Марко Верратті (Йоанн Кабай 74), Лукас Моура (Жеремі Менез 90), Едінсон Кавані, Езекіель Лавессі (Хавьєр Пасторе 74)

Попередження: Антоні Лопеш 32, Мілан Бішевац 73 - Марко Верратті 18

Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей - изображение 3

Навряд чи хтось із вболівальників "Ліона" думав, що нинішній поєдинок видасться таким самим, як матч між цими колективами на минулих вихідних, в рамках Ліги 1. "Ліону" тоді вдалось скористатись із підвішеного стану ПСЖ: столичні вилетіли з Ліги чемпіонів, втратили через травму Златана Ібрагімовича, не мали належної мотивації у зв'язку з впевненим лідерством у турнірі. Неагресивна, прямолінійна гра ПСЖ дозволила проявити підопічним Ремі Гарда свої найкращі якості. Але сьогодні столичні уже шансів супернику не дали.

ПСЖ вперше із 2008-го року пробився до фіналу Кубка Французької Ліги. А в цілому для столичних то був уже четвертий фінал в історії. Цікаво, що в усіх трьох попередніх вирішальних матчах ПСЖ перемагав. Зраджувати традиції парижани не збирались і сьогодні.

Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей - изображение 4

Складно сказати, чим "Ліон" міг здивувати суперника. То був матч, в якому "ткачі" могли зіграти тільки за умови послаблення хватки суперника. Номінальні господарі ніби рішуче почали, з гострого моменту, але ПСЖ миттєво вбивчо відповів і показав, хто є реальним господарем ситуації. Гол видався шикарним. Максвелл загострив своїм лівим флангом, обігрався в стіночку із Лавессі, і вже перед Антоні Лопешом прийняв дуже правильне рішення: елегантно перекинув м'яча через голкіпера, давши змогу Едінсону Кавані пробити по порожнім воротам – 0:1.

"Ліону", звісно, не було куди відступати, тому "ткачі" діяли рішуче. Можна сказати, що команда Ремі Гарда на старті поєдинку старалась грати з ПСЖ на зустрічних курсах. У Лаказетта, Гоміса були дуже непогані моменти, але ПСЖ миттєво гасив запал суперника своїми випадами. Кавані вистрілив наче з пращі, Алекс трохи пізніше таки вкотив м'яча у ворота, але там було положення "поза грою"...- Далі столичні нарощували свою перевагу у володінні м'ячем і, в результаті, забили вдруге на 32-й хвилині. Едінсон Кавані реалізував пенальті, яке привіз Антоні Лопеш, необачно зігравши в своїх володіннях проти Тьяго Сілви. Для команди Лорана Блана все було чудово. На другий тайм залишалось просто довести все до логічного завершення.

Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей - изображение 5

Втім, старт другої 45-хвилинки видався доволі непередбачуваним. "Ліон" не показав нічого надзвичайного, але "ткачам" вдалось один гол відквитати. Підопічні Ремі Гарда щільно зустрічали суперників, не давали простору, пресингували, надіючись на помилки гравців ПСЖ. І дійсно, на 56-ій хвилині доволі невпевнена гра столичних дала шанс Лаказетту- Александр пробіг чи не пів поля і завдав більярдного за точністю удару в нижній кут воріт Дюше. То був індивідуальний спалах нападника, але підтримати Лаказетта партнери ні вмілими командними діями, ні такими ж яскравими індивідуальними не змогли. Точніше, ПСЖ уже грав уважно, тримаючи захист суперника в напрузі і, відповідно, не даючи шансів атакерам "Ліона" розгулятись.

Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей - изображение 6

Так плавно гра й підійшла до завершення. Кінцівку матчу столичні провели на досвіді, спокійно контролюючи м'яч, змушуючи суперника нервово дивуватись швидкому плину ігрових хвилин. "Ліон" зробив все, що міг. Задля перемоги потрібно було стрибати вище голови.

Кубок Французької Ліги. Фінал. ПСЖ бере трофей - изображение 7

ПСЖ здобув свій четвертий в історії Кубок Французької Ліги. Тепер парижанам в сезоні залишилось тільки врегулювати формальності щодо свого чемпіонства.